Volkan Işık ile Ralliye İlk Adım Semineri 2011 sezonu start aldı

Kategori : Haberler

Türkiye’de bir benzeri daha olmayan ve ilk kez 2003 yılında düzenlenmeye başlanan Volkan Işık ile Ralliye İlk Adım Semineri’nin 2011 yılı eğitim programı başladı.

Volkan Işık ile Ralliye İlk Adım Semineri’nin 2011 programı 19-20 Şubat ve 5-6 Mart tarihlerindeki eğitimlerle başladı. İki hafta sonunda toplam 50 kişi 2 gün süren seminere katıldı. Bir motorsporları dalı olarak ralli disipliniyle ilgili tüm bilgilerin yanı sıra sürüş tekniklerinin teorik ve pratik olarak katılımcılara aktarıldığı seminerler, İstanbul Olimpiyat Parkı’nda hazırlanan özel ralli parkurunda Fiat Palio ralli otomobilleri kullanılarak yapıldı. Her seminer programının son gününde düzenlenen Sprint Ralli’de motorsporları meraklıları, eğitim boyunca öğrendiklerini anında uygulama fırsatı buldu.

Yeni katılacaklar acele etmeli
Volkan Işık ile Ralliye İlk Adım Eğitim Semineri her sene olduğu gibi bu sene de sınırlı sayıda katılımcıya açık. Bu nedenle geçerli sürücü belgesi olan herkesin katılabildiği seminere kayıt yaptırmak için elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Volkan Işık ile Ralliye İlk Adım Semineri’nin bir sonraki eğitim programı, 19–20 Mart 2011’de gerçekleştirilecek.

Detaylı bilgi için
www.volkanisikakademi.com

Bir Cevap Yazın

Son Haberleri :

Demir Berberoğlu Vefat Etti

Koronavirüs nedeniyle bir süredir yoğun bakımda olan TOSFED’in (Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu) geçmiş

Aras Dinçer’in Acı Kaybı

Türkiye Otomobil Sporları camiasının değerli kopilotu ve Rallidergisi.com’un yazarlarından Aras Dinçer’in babası
Yukarı Git
%d blogcu bunu beğendi: