Sonuçlar yine rallidergisi.com’da

Kategori : Bizden Haberler

Eskişehir Otomobil Sporları Kulübü (ESOK) tarafından 18-19 Eylül 2010 tarihlerinde düzenlenecek olan 1.KYK Eskişehir Rallisi’nin etap sonuçları canlı olarak rallidergisi.com ekibinin geliştirdiği yazılım ile saniyesi saniyesine takip edilebilecek.

18 Eylül 2010 Cumartesi günü saat 18:00’da Espark Alışveriş Merkezi önünden start alacak olan 1.KYK Eskişehir Rallisi’ne katılan ekipler 19 Eylül 2010 Pazar günü koşulacak altı özel etapta mücadele edecekler. Mücadeleye katılan ekiplerin zamanları anında internetten ve cep telefonlarından takip edilebilecek. İnternet üzerinden http://www.rallidergisi.com/sonuc adresinden, cep telefonlarından ise http://wap.rallidergisi.com adresinden takip edilebilecek.

Sonuçlar sayfasındaki haberler bölümünden yarış ile ilgili haberlere de ulaşılabilecek. Aynı sistem üzerinde pilotların karşılaştırmalı sonuçları da incelenebiliyor.

İlk etapta ilk pilotun zamanının sisteme girilmesi ile aktif hale gelecek sonuçlar sisteminde tüm pilotların bütün etaplarda gerçekleştirdiği zamanlarının aynı sayfada görüntülendiği Matriks sayfası, etap birincilerinin listelendiği Etap Birincileri sayfası ve Yazıcı sayfası da yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

Son Haberleri :

2010 Duvar Takvimi hazır!

rallidergisi.com ekibi tarafından 2009 sezonunda çekilen en güzel fotoğraflardan hazırlanan 2010 rallidergisi.com
Yukarı Git
%d blogcu bunu beğendi: