Motoplus 2011’de Honda Rüzgarı Esti

Kategori : Bülten/Otomotiv

Altı yeni modeliyle Motoplus 2011’e damgasını vuran Honda, binlerce ziyaretçinin katıldığı fuarın ilgi odağı oldu. Honda Genel Müdürü Hideto Yamasaki Motoplus 2011’de yaptığı konuşmada, “Beklentilerin üzerinde ürün ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz” dedi. Honda fuar boyunca 600 cc ve üzerinde 150 adet motosiklet satarak son beş yıldaki fuar satış rekoruna imza attı.

24 – 27 Şubat 2011 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Motoplus 2011 fuarına Honda damgasını vurdu. Dört gün boyunca binlerce kişinin ziyaret ettiği fuarda Honda, gerek standı gerekse yeni modelleriyle ve sunduğu hizmetlerle ilgi odağı oldu. Honda için fuarda iç ve dış alanda toplam 75 kişi görev aldı. Honda dokuzuncu salonda en yeni altı modelini görücüye çıkarırken tüm motosiklet modellerini de ziyaretçilerle buluşturdu. Ayrıca Honda standı, motosiklet tutkunları ve ailelerinin keyifle vakit geçirebileceği etkinliklere de ev sahipliği yaptı. Honda fuarda; CBR250R, PCX, CBR600F, SH300i, CBR125R, SW-T600 modellerini ilk kez görücüye çıkardı.

“Önceliğimiz yüksek kaliteli ürünler”
Honda Genel Müdürü Hideto Yamasaki, fuarda yaptığı konuşmada yeni ürünler ve teknolojiler üretmek için günden güne çalıştıklarını söyledi. 2008’de dünya çapında toplam 200 milyon motosiklet üretimine ulaştıklarına dikkat çeken Yamasaki, “Honda’nın 21 ülkede 30 motosiklet fabrikası mevcut ve Japonya başta olmak üzere altı ülkede kurulu olan Ar-Ge merkezlerinde her bölgedeki müşterilerin ihtiyaçları ve pazar özellikleri dikkate alınarak motosikletler geliştiriyor. Honda Türkiye olarak önceliğimiz, yüksek kaliteli ürünleri, performanslı ve çevreye saygılı motor seçenekleriyle müşterilerimize sunmak ve bu önceliğimizi adım adım hayata geçirmek için çalışıyoruz. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz. Bizim bakış açımıza göre motosiklet, kullanışlı ve eğlenceli bir ulaşım aracıdır” dedi.

Honda fuarda 600 cc ve üzerinde 150 adet motosiklet sattı!
Yeni modelleri fuar boyunca Ayumi Takano’nun sunuculuğunda tanıtılan Honda standındaki motosikletler adeta yok sattı. Honda, 600 cc ve üzerinde 150 adet motosiklet satarak, fuar boyunca yapılan satışlarda son beş yıldaki en iyi satış rakamına ulaştı. Honda yetkilileri fuar ziyaretçilerinin merak ettiği tüm sorulara yanıt verirken, tüm modeller ayrıntılarıyla ziyaretçilere anlatıldı.

Öte yandan otomotiv endüstrisinin servis ve bakım hizmetlerinde ihtiyaç duyduğu yeni teknolojileri bilen teknik insan gücünü yetiştirmek üzere endüstriyel teknik eğitim okullarında uygulanan Honda Teknik Eğitimi alan öğrenciler, fuarda Honda standını ziyaret etti. Bu kapsamda, Şişli Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri fuar sırasında da Honda Motosiklet Eğitim Merkezi’ni tanıyarak, ilk yardım eğitimi aldılar.

Ziyaretçilerin yüzü Honda ile güldü
Honda, fuar süresince devam eden etkinlikleri kapsamında, fuarın otopark alanına kurduğu servis alanı ile motosiklet kullanıcılarına ücretsiz check-up hizmeti verirken, bu hizmetten faydalananlara özel indirimler de hediye etti.

Kişisel aksesuar ürünlerini de ziyaretçilerinin beğenisine sunan Honda, ziyaretçilerine bu ürünlerden beğendiklerine çekilişle sahip olma hakkı sundu. Motosiklet sürücülerinin sürüş deneyimlerini ve başından geçen maceraları anlattığı fuardaki Honda standında, motosiklet meraklılarına hem eğitim hem de eğlence bir arada yaşatıldı.

Bir Cevap Yazın

Son Haberleri :

Yukarı Git
%d blogcu bunu beğendi: