İsok’tan Beykoz Belediyesi’ne teşekkür plaketi

Kategori : Mahalli Ralliler

İstanbul Otomobil Sporları Kulübü (İSOK), Castrol İstanbul Ralli Şampiyonası’ndaki katkılarından dolayı Beykoz Belediye Başkanı Sayın Muharrem Ergül’e teşekkür plaketi sundu.

2006 yılının sonunda Riva – Bozhane – Cumhuriyet köyleri çevresinde gerçekleştirilen ralli organizasyonunda Beykoz Belediyesi’nin katkıları ile özellikle genç ve amatör sporcuların katılımı sağlandı. Şampiyonada start alan sürücüler gelecekte daha büyük başarılar elde edebilmek için kendilerini değerlendirme olanağı buldular. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Castrol İstanbul Şampiyonası’nı gerçekleştiren İSOK, yerel yönetim ve sponsor desteğiyle yeni isimlerin spora kazandırılması amacını yerine getirmiş olmanın mutluluğunu yaşadı.

İstanbul Otomobil Sporları Kulübü Asbaşkanı Emre Güler, Beykoz Belediyesi ile yaptıkları görüşmede 2007 yılında gerçekleştirecekleri Türkiye Ralli Şampiyonası’na dâhil “İstanbul Rallisi” için de Beykoz Belediye Başkanı’ndan destek sözü aldı.

Bir Cevap Yazın

Son Haberleri :

Rallide İlk Tango Karlar Üzerinde

‘Sarıkamış Rallisi’ TOSFED tarafından Eksi 36 Spor Kulübü işbirliği, Kars Valiliği ve Sarıkamış Kaymakamlığı destekleri ile Sarıkamış Kış Oyunları Festivali kapsamında 28 Şubat-02
Yukarı Git
%d blogcu bunu beğendi: