Reklamlar

Ford Otosan Kocaeli Rallisi Sonuçları anında rallidergisi.com’da

in Bizden Haberler

Türkiye Ralli Şampiyonası’nda sezonun dördüncü yarışı olan Ford Otosan Kocaeli Rallisi’nde etap sonuçlarının canlı yayınında yine rallidergisi.com tarafından hazırlanan Sonuçlar Sistemi kullanılacak.

Kulüplerin, yarışanların, takımların ve seyircilerin etap sonuçlarına anında ulaşması için rallidergisi.com ekibi tarafından hazırlanan rallidergisi.com Sonuçlar Sistemi internet üzerinden http://www.rallidergisi.com/sonuc adresinden takip edilebiliyor. Aynı zamanda cep telefonlarından da takibi kolaylaştırmak için geliştirilen sistemin sade versiyonu http://wap.rallidergisi.com sayfası üzerinden izlenebilecek.

Sistem içinde sonuçların yanısıra önemli gelişmelerin takip edilebildiği Haberler bölümü, bütün etaplardan tüm yarışmacıların sonuçlarının izlenebildiği Matris bölümü, kayıt ve start listelerinin yanısıra Pilot Karşılaştırma sayfaları da yer alıyor.

Sonuçlar Sistemi’nde ralli merkezine gelen sonuçların sisteme girilmesi ile yarışmacıların etap sonuçları anında internet üzerinden takip edilebiliyor. Etaptan gelecek sonuçlar yarışı düzenleyen Kocaeli Otomobil Sporları Kulübü (KOSDER) tarafından sisteme girilecek.

2007 yılından beri rallilerde başarı ile kullanılan rallidergisi.com Sonuçlar Sistemi, 2008 sezonu boyunca Türkiye Ralli Şampiyonası’na sponsor olan Arkas Otomotiv tarafından da kullanılmıştı. 2009 ve 2010 rallilerinde de kullanılan sistem 2011 yılında Ege Rallisi, Viaport İstanbul Rallisi’nde de hizmet vermişti.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Latest from Bizden Haberler

2010 Duvar Takvimi hazır!

rallidergisi.com ekibi tarafından 2009 sezonunda çekilen en güzel fotoğraflardan hazırlanan 2010 rallidergisi.com
Go to Top
%d blogcu bunu beğendi: